سونی به مناسبت عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی های انحصاری خود یعنی God of War باندل ویژه ای از کنسول پلی استیشن ۴ پرو را عرضه خواهد کرد

علاوه بر این در صورت اجرای بازی با کنسول پلی استیشن ۴ پرو روی نمایشگرهای ۱۰۸۰p، تکنیک سوپر سمپلینگ به افزایش وضوح تصویر منجر خواهد شد و ضمناً پشتیبانی از HDR، صرفاً به مدل پرو محدود نبوده و روی تمام کنسول های خانواده پلی استیشن ۴ در دسترس قرار می گیرد.

باندل God of War

باندل تازه سونی هم اکنون قابل پیش خرید بوده و همزمان با تاریخ انتشار بازی در ۳۱ فروردین عرضه خواهد شد. چندی پیش سازندگان بازی در استودیو سانتا مونیکا با به نمایش گذاشتن تریلری، تاریخ انتشار God of War را مشخص کرده بودند. در نهایت می توانید تصاویری از محتویات این باندل را تماشا کنید:

سونی به مناسبت عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی های انحصاری خود یعنی God of War باندل ویژه ای از کنسول پلی استیشن ۴ پرو را عرضه خواهد کرد. روی بدنه کنسول پلی استیشن ۴ پرو موجود در این باندل، طرحی از تبر کریتوس به چشم می خورد و کنترلری طوسی رنگ با طرح God of War و یک نسخه فیزیکی از این بازی، محتویات دیگر باندل خواهند بود.

طبق اخباری که از سمت سونی منتشر شده، بازی God of War روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو با رزولوشن ۲۱۶۰p روی تلویزیون های ۴K به اجرا در می آید و نمایشگرهایی که از قابلیت «دامنه داینامیک بالا» یا HDR برخوردار باشند، گاموت های رنگی بیشتری از بازی به نمایش در خواهند آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *